Neohodnoceno

"Vyměňpásek" šaty s kapsami - SVĚTLE ŠEDÝ MELÍR

Šaty s dvěma 5cm "tunýlky" po stranách, díky kterým můžete do šatů vložit nejrůznější druhy pásků a vypadat tak pokaždé jinak.

Na zakázku do 2 týdnů
Kód: 604
1 180 Kč
Kategorie: VARIABILNÍ ŠATY

V ceně šatů je 1 provázek a 1 černá krajka či stuha barvy dle Vašeho výběru (svůj výběr, prosím, napiště do poznámky u objednávky).    S provázkem dosáhnete ležérního praktického vzhledu, se stuhou zase slavnostnějšího outfitu. 

!!!!!!  K šatům je možné zakoupit i jiné typy pásků - copánek z provázků 55 kč (barvy dle vašeho výběru) ,  koženkový pásek 59kč, elastický s buttonky 70kč, elastický se sponou 100 kč (světle šedý/tmavě šedý/ černý / tyrkysový)  !!!!!!

Šaty jsou skvěle přizpůsobivé i velikostně - šířku vyššího pasu můžete regulovat díky utáhnutí pásku nebo je nosit bez něj a dopřát si tak maximální volnosti. Šiři v bocích zase můžete upravit volitelnou hloubkou kapes. Proto obsáhnou až 3 velikosti. Záleží také na tom jestli šaty nosíte raději volnější ( s páskem potom budou i více nařasené), nebo více "na tělo". 

Pro představu jsou tyto šaty vel. M - XL vyfoceny na postavě vel. S. 

Na objednávku do 2 týdnů dostupné ve třech velikostních variantách vel. XS - M/ vel.S -L / vel.M - XL (délka upravím dle vašeho přání, max. 95 cm).