O mně a by Lusy

Jmenuji se Lucie, jsem matka dvou dětí.
Už od mala mne zajímala veškerá kreativní činnost, včetně šití, k němuž jsem se naplno dostala až na mateřské. Dcerka musela nosit třmeny a nevešla se do žádných úplých legínek či riflí, které byly nejčastěji k sehnání. A tak jsem ušila první kousek ze starého trika-  pohodlné turkáče. A od té doby už to jelo a koníček se postupně překlenul v práci na plný úvazek. 
 
 
Věnuji se především šatům, protože u nich vidím největší možnost se kreativně vyřádit. Stačí lehce pozměnit střih, kombinaci barev či vzorů, nebo zvolit neobvyklý potisk a originální kousek je na světě!  Vymýšlet stále něco nového mě nesmírně baví! Proto je také většina mých výrobků ušita v pouhých pár kusech. Takže odpůrci masové módy si u mne přijdou na své.
Snažím se vyhledávat neotřelé vzory, které na vás nevykouknou v každém druhém krámku s módou. I proto také čím dál více experimentuji s vlastními potisky látek, které dodají i jednoduchému kousku ten správný šmrnc a jedinečnost. 
 
Vedle VZHLEDU je pro mne důležité i to jak se v něm žena bude cítit. Právě proto, že jsem začala šít v období mateřské, kdy mou hlavní prioritou v oblečení byla POHODLNOST při nošení i jeho údržbě, oblíbila jsem si elastický úplet a teplákovinu. Vysoký podíl bavlny (92-95%) v kombinaci s elastanem zaručí příjemný pocit na těle, vysokou pružnost a zároveň minimální mačkavost (takže většinou netřeba žehlit :)) Umělým vláknům se vyhýbám obloukem (výjimku tvoří pouze fleece v zimních sukních či čepicích).
 
A co také ke mě ještě neodmyslitelně patří je PRAKTIČNOST. Miluju, když se dá jeden kousek nosit na více způsobů, ve více ročních obdobích na různé příležitosti (od zaměstnání, přes hřiště s dětmi, po večírek). Proto se snažím šaty promýšlet tak, aby v sobě nesly vždy alespoň kousek variability - až už tví v tom, že si pod letní šaty můžete obléct dlouhé tričko, nebo že mají našitý tunýlek do nějž můžete navléct nepřeberné množství pásků a budou tak pokaždé vypadat jinak. 

 

000964936_feconedyeqqblxnvizkl

 

O by Lusy

 

By Lusy je originální a pohodlné oblečení z příjemných, vysoce bavlněných, elastických materiálů, které se skvěle přizpůsobí postavě i při změnách váhy nebo v rostoucích obdobích dítěte. By Lusy je praktická móda, která má univerzální využití - pro každodenní aktivity, sport, práce, večírky … By Lusy je velký výběr vzorů a možnost zhotovení dle Vašich představ a velikostních požadavků

 

EN1A0024 – obnovený

Zpět do obchodu